+983537272782 info@sinarfood.com یزد، شهرک صنعتی یزد
استاندار یزد در بازدید از شرکت سی نار:اشتغال زایی و افزایش درآمدهای ارزی از ویژگی سی نار است

استاندار یزد در بازدید از شرکت سی نار:اشتغال زایی و افزایش درآمدهای ارزی از ویژگی سی نار است

همزمان با افتتاح طرح های تعاونی در سراسر کشور، شرکت تعاونی تولید فرآورده های میوه ای و آبمیوه پیشگامان کویر در ارتباط ویدئو کنفرانسی توسط اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور و با حضور استاندار یزد آغاز به کار کرد.

در این مراسم محمد علی طالبی شرکت تولید فرآورده های میوه ای و آبمیوه پیشگامان کویر را از طرح های شاخص استان نام برد و افزود: نکته ای که در خصوص این طرح حائز اهمیت است این که ما از ظرفیت های مغفولی که در گذشته بوده استفاده کرده ایم. طرحی که 13 سال تعطیل بوده با همت این شرکت تعاونی تکمیل و راه اندازی شده است. استاندار یزد از جمله ویژگی های این طرح را توجه به زنجیره تامین دانست و ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که در رابطه با ضایعات میوه در کشور و استان داریم، این شرکت تعاونی توانسته زنجره را کامل کند به این صورت که میوه، از باغ تا محصول نهایی در این کارخانه مورد فراوری قرار می گیرد.

طالبی با اشاره به ظرفیت تولید 15 هزار تن محصول در سال توسط این شرکت تعاونی گفت: بیشتر تولیدات این کارخانه توان صادارت دارد و می تواند نقش موثری در افزایش درآمدهای ارزی ایفا کند.

استاندار حجم سرمایه گذاری این طرح را  5 میلیون یورو ارزی و 40 میلیارد تومن ریالی عنوان کرد و گفت: این شرکت تعاونی 1300 نفر عضو دارد و با تکمیل و افتتاح این طرح 150 نفر به صورت مستقیم و 400 نفر غیر مستقیم مشغول به کار شده اند.

 

 

Commenting is closed.