+983537272782 info@sinarfood.com یزد، شهرک صنعتی یزد
افتتاح شرکت تعاونی تولیدفرآورده های میوه ای و آبمیوه پیشگامان کویر توسط معاون اول رییس جمهور

افتتاح شرکت تعاونی تولیدفرآورده های میوه ای و آبمیوه پیشگامان کویر توسط معاون اول رییس جمهور

معاون اول رییس جمهور در ارتباط ویدئو کنفرانسی در آیین افتتاح همزمان ۳۲۲ پروژه بخش تعاون کشور، شرکت تعاونی تولیدفرآورده های میوه ای و آبمیوه پیشگامان کویر را افتتاح نمود.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان همزمان با افتتاح طرح های تعاونی در سراسر کشور، شرکت تعاونی تولیدفرآورده های میوه ای و آبمیوه پیشگامان کویر در ارتباط ویدئو کنفرانسی توسط جهانگیری، معاون اول رییس جمهور و با حضور استاندار یزد آغاز به کار کرد.
استاندار یزد در این مراسم ضمن توضیح طرح های آماده افتتاح بخش تعاون در استان یزد، شرکت تعاونی تولیدفرآورده های میوه ای و آبمیوه پیشگامان کویر را یکی از مهم ترین این طرح ها دانست که با اشتغال زایی مستقیم ۱۵۰نفر و غیر مستقیم ۴۰۰ نفر و با سرمایه گذاری ۵میلیون یورو و ۴۰۰ میلیارد ریال ظرفیت تولید سالانه ۱۵ هزار تن انواع کنسانتره میوه را دارا می باشد.

طالبی زنجیره تامین گروه تعاونی پیشگامان را شامل خرید مستقیم میوه از باغدار،نگهداری در سردخانه بندرخشک پیشگامان،توزیع توسط استارتاپ بازرگام و تولید کنسانتره دانست و کاهش قیمت تمام شده برای مردم را از مزایای این زنجیره تامین دانست.

معاون اول رییس جمهور در این ارتباط ویدئوکنفرانسی ضمن قدردانی از سختکوشی مردم یزد و تشکر از فعالیت های خوب بخش تعاون در این استان ابراز امیدواری کرد همه فعالیت های اقتصادی استان بخصوص در بخش تعاون و همچنین شروع به کار شرکت تعاونی تولیدفرآورده های میوه ای و آبمیوه پیشگامان کویر در توسعه اقتصاد و اشتغال استان و کشور موثر باشد.

Commenting is closed.